HABERLER

Afyonkarahisar İlimizde Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl Dönümü Münasebetiyle Yapılan Programlarla Kutlandı
  10 Nisan 2018

Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle,  İlimizde yapılan programlar kapsamında Kocatepe Anıtına Çelenk konulması ile başlayan program, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Fahrettin ŞEN, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Mustafa EKER ve Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Şeref KARAKAYA  ve POMEM öğrencilerimiz ile birlikte Afyonkarahisar Valimiz Sayın Mustafa TUTULMAZ’ı ziyaret etmişlerdir. Ziyaret sonrası POMEM öğrencilerimiz ile birlikte Polis Şehitliği ziyaret edilmiştir.
Öğrencilerimiz ve Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Mustafa EKER, İl Emniyet Müdürü Sayın Fahrettin ŞEN’i ve Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Şeref KARAKAYA’yı makamında ziyaret etmiştir. 
Kuruluş yıldönümü münasebetiyle Okul Personelimiz ve öğrencilerimiz Sayın Mustafa EKER’in “Polis Günü’nü” kutladı. Öğrencilerimizden Erdi ALTINTOP tarafından yağlı boya ile yapılmış Şehit  Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer HALİSDEMİR’in tablosu Okul Müdürümüz Sayın EKER’e hediye edilmiştir. 

Haber Paylaş