HABERLER

Afyonkarahisar POMEM 349 Mezun Verdi
  13 Aralık 2017

Polis Meslek Eğitim Merkezi 20. Dönem öğrencileri için düzenlenen mezuniyet törenine Sayın Vali Mustafa TUTULMAZ’ın yanı sıra, Belediye Başkanı V. Mahmut KARCI, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet ÖZEL, Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı Hayati KARAASLAN, Polis Akademisi Başkan Vekili Doç. Dr. Orçun İMGA ve Daire müdürleri, emniyet teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Polis Meslek Eğitim Merkezi öğrencimiz tarafından okunan Bayrak şiiri ile Mezunların yerlerini alması ile başlayan törende, Saygı Duruşu sonrası İstiklal Marşının okunması ile devam etti. Açılış konuşmalarına geçilen törende Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa EKER, dönem birincisi Polis Memuru Özer CANDEMİR, ve Polis Akademisi Başkan Vekili Doç. Dr. Orçun İMGA ve Sayın Vali Mustafa TUTULMAZ günün anlam ve önemini belirten birer konuşma yaptılar.
 
Konuşmaların akabinde dönem birincisi Polis Memuru Özer CANDEMİR tarafından yaş kütüğüne plaket çakıldı. Törenin devamında 20. dönemde dereceye giren öğrencilere Sayın Vali Mustafa TUTULMAZ tarafından ödüllerinin takdiminin akabinde Polis Meslek Eğitim Merkezi 20. Dönem Mezunu öğrencileri tarafından yemin töreni gerçekleştirildi. Genç mezunların şapkalarını havaya atarak kendi aralarında kutlama yapmaları ardından tören sona ermiştir. 

Ayrıca Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Mustafa EKER tarafından 20.Dönem mezunlarından ilk üçe giren Mezun Polis Memurlarının ailelerini makamında kabul ederek,  Genç mezunları ve ailelerini tebrik etmiştir. ​

Haber Paylaş